Menu

Foto Savaş

FOTO SAVAŞ / 1998'den beri..

Bizimkisi Bir AŞK Hikayesi!!

Çok sevdiğim fotoğrafçılık mesleğime Foto Savaş olarak 17 Mart 1998 yılında, yine Silifke`nin bir fotoğraf duayeni Foto Halil`den devraldığım işyerimde başladım.Siz değerli Silifke’lilere hep en iyi ve en kaliteli hizmeti verme hedefi ve ilkesi ile bu serüven başlamış oldu.

Daima iyiyi, en iyiyi yapmaya çalıştık. 2001 yılında dijital sistem ile tanıştık. 2002 yılında kendi labaratuvarımızda Silifke halkını son sistem baskı teknolojisiyle buluşturduk. Bu sayede en kaliteli fotoğraf baskılarını en kısa sürede sunduk.

Siz değerli müşterilerimize daha da iyi hizmet vermek amacıyla 2006 17 Nisan’ında Atatürk Caddesinde bir şube daha açıp hizmet yelpazemizi daha da genişlettik.Bu sayede en güzel anlarınızı rahat ve ferah bir mekanda ölümsüzleştirdik. Modern dizayn edilmiş ve son sistem makinalar ve ekipmanla Silifke’de yine bir ilk’e imza attık ve Merkez ve Şubemizde ayrı ayrı modern baskı sistemleri kullanmaktayız. Biz teknolojinin tüm yeniliklerini fotoğrafçılık bilgimiz ve eğitimimiz ile birleştirip, sizlere mükemmel fotoğraf kareleri sunmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz. “Fotoğrafçılıkta öncü kuruluş” sloganıyla en yeniyi ve en kaliteliyi bulabileceğiniz, gülen yüzlerinizin fotoğraflara yansıdığı tartışmasız tek adres..

__FOTO SAVAŞ__