Menu

Düğün Fotoğrafçısına Sık Sorulan Sorular

DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISINA SIK SORULAN SORULAR VE YANITLARI

Bir düğün fotoğrafçısına elinizde her hangi bir referans olmadan özellikle internet üzerinden ulaştığınız durumlarda, aklınızda mutlaka bazı soru işaretleri, bazı çekinceler olacaktır. Çekim öncesinde iyi bir diyalog kurmak, hem aklınızdaki çekinceleri ve soru işaretlerini aşmanızı, hem de düğün fotoğraflarınızın sonuçları açısından oldukça önemlidir.

Çiftlerimizin ile internet üzerinden yaptığımız görüşmelerde bize en çok sorulan soruları ve düğün fotoğrafları ile ilgili merak edilen konuları, henüz bizimle iletişime geçmemiş, rezervasyon yapmadığımız çiftlerimizi kısaca bilgilendirmek amacı ile buradan paylaşmak istedik.

Düğün fotoğrafı çekimlerini nerelerde yapıyorsunuz ?
Siz değerli çiftlerimizle karar verdiğimiz her yerde düğün fotoğraflarınızı büyük bir keyif ile çekebiliriz.

Düğün fotoğrafları çekimi için ne kadar önceden rezervasyon yapmalıyız?
Çiftlerimiz düğün tarihinden 1 – 3 ay kadar önce fotoğraf çekimi için rezervasyon yaptırabilir.

Fotoğraf çekimlerinde aksesuar kullanıyor musunuz ?
Fotoğraf çekimlerinde aksesuar kullanılıp kullanılmayacağına çiftimiz ile birlikte yapmış olduğumuz ön görüşmede karar veriyoruz. Aksesuar kullanılacaksa neler kullanacağımıza karar veriyoruz ve hazırlıklarımızı ona göre yapıyoruz.

Fotoğraf çekimlerinin dijital kopyalarını teslim ediyor musunuz ?
Yapacak olduğumuz paket çalışmalarına göre, Fotoğraflarınızın yüksek çözünürlüklü dijital kopyalarını, dilerseniz ekstra fotoğraf baskısı alabilmeniz, dilerseniz internet üzerinde kullanabilmeniz için, USB ortamında size teslim ediyoruz.

Tüm fotoğraf çekimi seçeneklerinde kalite standart mıdır ?
Fotoğraf çekimlerinde Canonun profesyonel fotoğraf makinelerini, Canonun prime serisi objektiflerini kullanıyorum. Fotoğraf çekiminin bütçesi; tamamen çekim, re-touch zamanı ile teslim edilecek fotoğraf albümünün, ebat ve sayfa sayılarına göre değişmektedir. Bu bakımdan fotoğraf çekimlerimizde kalitemiz standarttır.

Birbirinden kaliteli ve özgün düğün fotoğraflarını incelemek isterseniz şuradan düğün fotoğrafları bloğumu ziyaret edebilirsiniz.

Bizim fotoğraflarımız için farklı bir şeyler yapabilir misiniz?
Kesinlikle yapabiliriz. 1998 yılından bu yana her yıl 100 lerce çiftimize birbirinden güzel fotoğraflar ve çalışmalar yaptık. Sizin içinde muhakkak bir fikrimiz olacaktır.

Düğün fotoğraflarımızı ne zaman teslim alıyoruz?
Düğün fotoğraflarınızın çekiminin ardından, sizin seçiminiz için hazırlıyoruz seçim işleminizden sonra seçmiş olduğumuz albüm çalışmasına göre ortalama olarak 45 gün dür.

Ödeme seçeneklerimiz nedir?
Sözleşme ile çalışmaktayız. İsterseniz sözleşme aşamasında kredi kartı ile taksitli ödeme yapabilirsiniz. İsterseniz bir miktar ön ödeme ile sözleşmenizi yaparız kalan ödemeyi çekim günü nakit yaparsınız.

Bu konuların haricinde sizin yine de bazı sorularınız olabilir. Soru, görüş ve önerileriniz ve rezervasyon istekleriniz için bizimle iletişime geçmek isterseniz tıklayın!

 

Sevgilerimizle

FOTO SAVAŞ